Під час застуди не можна лікуватися "традиційними" методами – пити багато гарячого молока з медом, парити ноги та безперервно приймати різні ліки. УНІАН рекомендує запам'ятати кілька основних правил, як не можна лікувати застуду.

Читайте також: Як не захворіти у транспорті: корисні поради

Найперше, не можна приймати антибіотики без рекомендації лікарів. Зокрема, їх не треба вживати на початкових стадіях респіраторних вірусних інфекцій, адже це лише руйнує імунітет і виробляє в організмі стійкість до їхньої дії.

За підвищеної температури організму не можна пити гарячі напої. Як пише видання, вони тільки пришвидшують зростання температури, а також провокують додаткову закладеність, біль і кашель. Під час застуди найкраще пити теплі чаї, компоти, відвари та звичайну теплу воду.

Також, під час вірусних захворюваннях шкідливо збивати температуру нижче ніж 38 °C. Як рекомендують лікарі, жарознижуючі засоби необхідно приймати тоді, коли позначка на термометрі досягла 38,5°С.

Ні в якому разі не можна лікуватися народними методами – гірчичниками, банками, ваннами для ніг, картопляною парою тощо. Адже такі методи інколи навіть можуть погіршити перебіг хвороби.

До слова, медики радять перед початком сезону застуд s грипу включати в раціон напої та продукти, що здатні зміцнити організм. Серд них – тепле молоко з мінеральною водою, чай з ехінацеєю, напій з шипшини, компот з сухофруктів.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.