Та якщо з’явилися перші ознаки застуди, варто більше вживати рідини для того, щоб позбутися токсинів, пише портал 24apteka.

Читайте також: Як за допомогою сну вберегтися від серцевих хвороб

Рідина допомагає виводити інфекції, вона очищає клітини від відходів, які виникають під час боротьби організму з вірусами.

1. Тепле молоко з мінеральною водою

Фахівці радять пити цей напій у рівних пропорціях. Молоко та воду необхідно підігріти, але вони не мають бути гарячими. Якщо у людини сильне подразнення горла, то у напій можна додати невеликий шматок вершкового масла.

Тепле молоко з мінеральною водою полегшує болі в горлі та сприяє відходженню мокротиння.

Тепле молоко з мінеральною водою
Тепле молоко з мінеральною водою

2. Чай з ехінацеєю

Це досить відомий противірусний, протизапальний засіб. Цей напій здатний зміцнити організм та підтримувати його в тонусі.

Чай з ехінацеєю
Чай з ехінацеєю

3. Напій з шипшини

Фахівці радять при перших ознаках застуди пити напій з шипшини. Остання містить велику кількість вітаміну C. Цей напій має жовчогінний та сечогінний ефект.

Напій з шипшини
Напій з шипшини

4. Компот з сухофруктів

Сушені фруктів зберігають всі необхідні мікроелементи та вітаміни. що містяться у свіжих фруктах. Такий відвар здатний активізувати імунну систему для боротьби з вірусами.

Сухофрукти
Сухофрукти

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.