main logo

Лікування

14 лип
09:40
Переосмислення процесу реабілітації після отримання травми є складним процесом, що вимагає не тільки грамотно складеного плану відновлення, але й значного терпіння. На жаль, деякі люди його не мають і прагнуть якнайшвидше повернутися до активних занять.
8 лип
16:35
Розмова із собою — нормальна і природна частина існування. Люди розмовляють самі з собою з багатьох причин, включаючи самокритику, розв'язання проблем та мотивацію. Однак іноді розмова з собою може стати причиною для занепокоєння і симптомом психічного захворювання.

У цьому розділі ви дізнаєтесь як розрізнити симптоми застуди, грипу, кору та інших популярних інфекцій, як реабілітуватися після травм, як побороти стрес, втому та депресію.

Також знайдете поради – як зменшити ризик навантаження на серцево-судинну систему, що робити, коли мучить зубний біль чи алергія та як харчуватися, коли турбують розлади зі шлунком.

Окрім того, знайдете цікаві факти і поради як покращити з партнером статеве життя та уникнути пов’язаних з цим різноманітних хвороб. А ще дізнаєтесь про останні дослідження та новації у сфері онкозахворювання