main logo

Лікування

27 вер
14:14
Виявили ранній тригер нейродегенеративного захворювання, який може проявлятись раніше за інші симптоми, а відтак допоможе швидше діагностувати його і розпочати лікування. Ба більше, саме цей фактор впливає на розвиток усіх інших симптомів.
25 вер
11:11
Лікарі бажають своїм пацієнтам лише найкращого, і лікарня – це те місце, яке допомагає нам підтримувати своє здоров'я. Але що якщо ми скажемо, що понад 25% пацієнтів стаціонару заражаються інфекціями прямо в лікарні?

У цьому розділі ви дізнаєтесь як розрізнити симптоми застуди, грипу, кору та інших популярних інфекцій, як реабілітуватися після травм, як побороти стрес, втому та депресію.

Також знайдете поради – як зменшити ризик навантаження на серцево-судинну систему, що робити, коли мучить зубний біль чи алергія та як харчуватися, коли турбують розлади зі шлунком.

Окрім того, знайдете цікаві факти і поради як покращити з партнером статеве життя та уникнути пов’язаних з цим різноманітних хвороб. А ще дізнаєтесь про останні дослідження та новації у сфері онкозахворювання