main logo

Психологія

16 квіт
11:51
Вчені зі США виявили, що у дітей, які мають відчуття, що вони є тягарем для оточення, частіше з'являються думки про самогубства. Крім того, деякі дії батьків або опікунів можуть впливати на психічний стан підлітків..
5 квіт
16:29
Аналіз, проведений з використанням магнітно-резонансної томографії, виявив особливості реакції мозку у жінок, які почуваються самотніми, при візуальному сприйнятті зображень калорійної їжі. Ці відкриття можуть допомогти в поліпшенні методів боротьби з порушеннями харчової поведінки.

Наука, що вивчає психічні явища (мислення, почуття, волю) та поведінку людини, пояснення яких ми знаходимо в цих явищах.

Психологічне знання є основою специфічних практик. Традиційно прикладною психологією називають галузі науки орієнтовані на застосування психологічних знань у конкретних сферах діяльності (музична, політична психологія, психологія освіти або праці); практична психологія — це галузь знань та досліджень щодо форм та методів використання психологічних знань фахівцями-психологами (консультантами, тренерами).

Практична психологія включає в себе психодіагностику, консультування, корекцію, психологічну допомогу.