main logo

Психологія

19 черв
08:30
Вчені зі Стенфордського університету в Сполучених Штатах провели дослідження, під час якого було виділено шість різних "біотипів" депресії. Кожен тип супроводжується унікальним набором симптомів, що дозволяє точніше підходити до вибору методів лікування.
4 черв
14:22
Війна – це травма для душі. Постійна небезпека, втрати, руйнування звичного життя – завдають нищівного удару по нашому психологічному стану. Здавалося б, у такі часи ми приречені на стрес і депресію. Та багато українців знаходять у собі сили триматися і вірити в краще. Уся справа у любові. Більше про цей емоційний щит – читайте в ексклюзивній колонці для 24 Каналу.

Наука, що вивчає психічні явища (мислення, почуття, волю) та поведінку людини, пояснення яких ми знаходимо в цих явищах.

Психологічне знання є основою специфічних практик. Традиційно прикладною психологією називають галузі науки орієнтовані на застосування психологічних знань у конкретних сферах діяльності (музична, політична психологія, психологія освіти або праці); практична психологія — це галузь знань та досліджень щодо форм та методів використання психологічних знань фахівцями-психологами (консультантами, тренерами).

Практична психологія включає в себе психодіагностику, консультування, корекцію, психологічну допомогу.