У Львові прооперували 8-річну дівчинку з рідкісною вадою кишківника — хворобою Гіршпрунга. Дитина усе своє свідоме життя страждала на кишкову непрохідність, а тепер може здійснити свою давню мрію — з'їсти піцу.
Сьогодні психологам вже не потрібно доводити, як важливо виховувати у дітей впевненість та любов до себе. Впевнені в собі діти не бояться нового і помилок, у них краще йдуть справи в школі, вдома та з друзями.