Здорове життя

Чому дотримуватися дієти – небезпечно: інтерв'ю з дієтологом
6 трав
17:30
6 травня у світі відзначають Міжнародний день без дієт, який у 1992 році заснувала директорка британської групи "Diet Breakers" Меррі Еванс Янг. У чому небезпека суворих дієт і на що слід звернути увагу – читайте у матеріалі 24 каналу.
Знайшли спосіб видалення будь-яких шрамів без сліду
26 квіт
15:52
Видалення шраму – досить складний процес, досі проблема полягала в тому, що навіть після загоєння рани, рубцева тканина була не спроможна до регенерації. Наразі вчені визначили специфічні сигнали, які сприяють формуванню рубця і знайшли спосіб перепрограмування клітин для запуску відновлення.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.