Щоб не підхопити інфекцію у транспорті, необхідно дотримуватися таких порад, пише Lifehacker.

Читайте також: Які напої краще пити при перших ознаках застуди

1. Одягайтеся відповідно до погоди

Навіть якщо зупинка поблизу дому, не варто одягати на мороз легеньку курточку. Найбільш оптимально розстібнути або зняти куртку в транспорті.

2. Намагайтеся менше доторкатися до предметів

Якщо є можливість – сідайте та менше торкайтеся ручок. Все тому, що на їх поверхні накопичуються величезна кількість бактерій та вірусів. Оплачуйте проїзд електронною карткою чи за допомогою QR-коду. Не доторкайтеся до обличчя доти, доки не помиєте руки.

Намагайтеся менше доторкатися до предметів
Намагайтеся менше доторкатися до предметів

3. Не їжте та не пийте в транспорті

Це прямий шлях бактерій до організму людини. Найкраще перекусити вдома або на роботі.

4. Уникайте скупчення людей

Краще пропустити заповнену маршрутку та дочекатися наступної та запізнитися. Або ж оберіть просторий трамвай чи тролейбус. Чим менше ви контрактуєте з людьми, тим менший шанс підхопити інфекцію.

Уникайте скупчення людей
Уникайте скупчення людей

5. Не сподівайтеся на медичну маску

Медичні маски не захистять від потрапляння інфекцій, оскільки вони пропускають повітря. Деякі інфекції можуть проникати під маску та розмножуватися у вологому середовищі через дихання.

До слова, коли багато людей починають хворіти на грип чи застуду, то деякі здорові люди переконані, що носіння хірургічних масок може вберегти їх від інфекцій. Проте Уляна Супрун спростовує цю інформацію.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.