Смерті дітей у Великій Британії

Загалом в Англії вже зафіксували 5 смертей дітей віком до 5 років, 7-річної дитини в Уельсі та 12-річного підлітка в Лондоні. Останньою жертвою стала 5-річна дівчинка, яка навчалася в початковій школи Black Mountain.

Також на тему: Чому я постійно хворію: найпоширеніші причини

Дитина серйозно захворіла – її госпіталізували до Королівської лікарні Белфаста. Через важкий стан дівчинку перевели до реанімації, але 5 грудня вона померла.

Після цього усіх дітей з початкової школи, де навчалася померла, попросили відвідати лікарню. Там їх має оглянути лікар та призначити профілактичний курс антибіотиків. Лікарі вже діагностували в одного з учнів цього навчального закладу важку форму стрептококової інфекції А, а також кількох дітей з легким перебігом хвороби.

Що це за захворювання

Бактерія зазвичай викликає легку інфекцію, що викликає біль у горлі або скарлатину, яку можна легко лікувати антибіотиками. Тому поки незрозуміло, чому бактеріальна інфекція, яка зазвичай викликає легкі симптоми, цього року спричиняє таку високу смертність.

Лікарі у Великій Британії припускають, що однією із причин може бути зниження колективного імунітету, яке спричинило обмеженням соціальних контактів дітей упродовж пандемії COVID-19.

Тому медики закликають батьків звернутися в лікарню, якщо в їхньої дитини з’явилися ознаки погіршення стану після нападу скарлатини, болю в горлі або респіраторної інфекції.