У преслужбі компанії в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" повідомили, що ще з початку карантину введений особливий режим, а саме обов'язковий температурний скринінг, дезінфекція, забезпечення додатковими засобами індивідуального захисту тощо.

Читайте також МОЗ хоче посилити карантин через зростання кількості хворих на COVID-19

На підприємстві вже 53 людини з 1300 співробітників з початку карантину захворіли на коронавірус.

Зазначається, що після перших випадків захворювання всі працівники з найменшими ознаками ГРЗ або іншими простудними симптомами відразу були направлені до лікаря і перебували на самоізоляції до отримання результатів тесту ПЛР.

"Тестування в державній лабораторії – тривалий процес і займає майже три тижні. Весь цей час працівники перебували на самоізоляції. У той же час було прийнято рішення за рахунок підприємства проводити аналізи в приватних лабораторіях… На сьогодні вже отримано перші негативні тести. Згідно з протоколом ВООЗ, вже після двох негативних результатів тестування працівники можуть бути допущені до роботи ", – додали у пресслужбі.

В коментарі зауважили, що стан у хворих є задовільним, а захворювання перетікає в легкій формі.

У пресслужбі зазначили, що, згідно з дослідженнями та заяви Європейського агентства з безпеки продуктів харчування (EFSA), інфекція коронавірусу не передається через їжу.

Запевняємо, що загрози закриття фабрики зараз немає і ситуація на виробництві знаходиться під повним контролем… Просимо не панікувати і запевняємо, що ситуація взята під контроль,
– заявили на птахофабриці.

Заступник Володимир-Волинського міського голови Ярослав Матвійчук зазначив, що місто вже звернулося до заступниці голови ОДА щодо вживання необхідних засобів захисту для цього підприємства.

На птахофабриці потужний спалах… Нам пообіцяли в позаплановому режимі зробити всі ПЛР дослідження саме по нашому місту, щоб оперативно відпрацювати всіх контактних осіб, щоб вони були на самоізоляції,
– наголосив Матвійчук.

За словами головної санітарної лікарки області, зараз на птахофабриці проводять протиепідемічні заходи. У разі, якщо інфекція і далі буде розповсюджуватися, то будуть прийматися рішення про припинення діяльності.

Окрім того, Наталія Янко підкреслила, що спалахи хвороби зараз фіксують і на інших підприємствах – зокрема, йдеться про місто Ковель та обласний центр – Луцьк.

Що відомо про COVID-19 в Україні станом на 11 червня

  • Станом на 10 червня в Україні виявили 29 070 випадків COVID-19.
  • За останню добу коронавірус діагностували у 689 хворих. На жаль, за добу померли ще 21 людина з коронавірусом. Це найвищий рівень смертності з початку пандемії.
  • Кількість летальних випадків зросла до 854. Водночас за весь час пандемії в Україні одужали 13 141 особа.