Сьогодні, 25 лютого, на кордоні з Угорщиною, в пункті пропуску "Тиса", було розпочато проведення температурного скринінгу людей, які їдуть в Україну. Саме цей пункт є найпопулярнішим напрямком в’їзду серед громадян Італії, пише УНН.

Читайте також: В Італії померла сьома людина, в якої виявили коронавірус

"Через пункт пропуску "Тиса" виконуються нерегулярні рейси – це близько 500 мікроавтобусів на тиждень, які перетинають державний кордон України, прямуючи в Італію та в зворотному напрямку", – повідомив голова ДПСУ Сергій Дейнеко.

Станом на 10:50 у вівторок, 25 лютого, ДПСУ не зафіксувала жодного громадянина з ознаками респіраторних захворювань.

Читайте також: Коронавірус з Китаю: останні новини

Наша головна мета – не допустити поширення вірусу в Україну. Як ми бачимо, наші європейські сусіди таких заходів не проводять у нас на спільних ділянках кордону. В той же час, уряд України мобілізує всі сили, аби здійснити максимально безпечні заходи, щоб вірус не поширився на територію України,
– заявив помічник очільника ДПСУ Андрій Демченко.


В Україні на кордоні перевіряють машини з Європи через спалах коронавірусу / UNN

Що відомо про спалах коронавірусу в Італії:

Станом на 25 лютого в Італії зафіксовано сім летальних випадків від коронавірусу, найбільша кількість хворих у регіоні Ломбардії. Через надзвичайну ситуацію із поширенням вірусу в Італії запровадили обмеження пересування у деяких регіонах.

Італійцям заборонили залишати свої муніципалітети, в'їзд до них також закритий. У муніципалітетах скасували громадські заходи спортивного, культурного, розважального та релігійного характеру. За порушення заборони на пересування передбачається 3 роки ув'язнення.

Головне про коронавірус Covid-2019

  • Станом на 25 лютого загальна кількість інфікованих перевищує 80 000 осіб по всьому світу, а летальних випадків зафіксовано близько 3000.
  • Поширення коронавірусу стрімко зросло в Італії. Там від ускладнень від коронавірусу померло 7 осіб, усі були літніми людьми. Через надзвичайну ситуацію із поширенням вірусу в Італії запровадили обмеження пересування у деяких регіонах. Крім того, уряд Австрії заборонив пропускати поїзди з Італії, щоб запобігти поширенню коронавірусу.

    Додамо, що українці, які проживають в Ломбардії, розповіли те, що паніку роздувають ЗМІ, а насправді ситуація куди спокійніше.
  • Поза Китаєм найбільше випадків зараження коронавірусом зафіксовано в Південній Кореї (763), в Японії (691). Інфікованими є пасажири круїзного лайнера Diamond Princess. На борту лайнера було 3700 людей з 56 країн. Серед них і 25 українців, усі – члени екіпажу.
  • У двох українців підтвердили коронавірус, їх госпіталізували у лікарню в Японії.
  • 20 лютого Україна евакуювала з Китайського Уханя 45 українців та 27 іноземців. Усі евакуйовані є здоровими, симптомів захворювань у них немає.
  • Люди перебувають на обсервації в медичному центрі "Нові Санжари", на Полтавщині. Там вони проведуть 14 днів, аби переконатися, що у нікого не має збудника коронавірусу Covid-2019.
  • Через розміщення евакуйованих з Китаю людей у селищі Нові Санжари місцеві жителі 19-20 лютого влаштували масові протести та сутички з поліцією. Під час них постраждали 9 правоохоронців та 1 цивільний. Відтак, щоб заспокоїти настрої людей, до евакуйованих долучилась і міністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька.


Дані про смертність від коронавірусу/ Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.