Водночас, Італія лідирує за кількістю смертей від коронавірусу у світі. Їх утричі більше, аніж в Китаю. Поруч у цій сумній статистиці лише Іспанія, втім, і там показник летальності є значно нижчим. На це вказують дані центру Джона Гопкінса, який регулярно оновлює статистику зареєстрованих випадків по країнах і світу

Читайте також: Що таке пандемія і епідемія: пояснюємо різницю на прикладі коронавірусу

Зауважимо, що після декількох днів вповільнення темпів зростання числа заражень, крива інфікувань в Італії знову пішла вгору.

Катастрофічна ситуація з кількістю ліжок у відділеннях інтенсивної терапії склалась у Бергамо – там більше немає місць. Місцева влада планує розгорнути польовий госпіталь.

Через спалах коронавірусу італійський уряд вирішив розширити карантинні заходи. Вони діють по всій країні: закриті дитсадки, школи, університети, скасовані масові заходи, людям дали розпорядження без потреби не покидати власні домівки. Також скасовані в'їзди та виїзди з деяких провінцій.

Через рекордні показники захворювання уряд країни оголосив про нові обмеження.

Так, від 12 березня у країні закрили усі магазини, окрім продуктових і аптек. 22 березня влада оголосила про нові обмеження: італійцям заборонили виходити на вулицю навіть, аби потренуватися чи побігати, а в магазини та супермаркети почали пускати по одному.

Що відомо про коронавірус в Італії?Італія найбільше у Європі потерпіла від епідемії коронавірусу. За загальними показниками інфікованих та загиблих внаслідок епідемії держава перебуває на другому місці після Китаю, який і став джерелом коронавірусу. Епідемія поширюється вже кілька тижнів поспіль, а кількість загиблих постійно зростає. Спершу від коронавірусу потерпала лише північ держави, зокрема регіон Ломбардія. Втім пізніше хвороба поширилася на усю країну, хоча на півночі ситуація й досі найстрашніша.

Раніше коронавірус найбільше фіксували у людей літнього віку, а згодом стало відомо про випадки зараження у дітей: 4-річної дівчинки, двох 10-річних та 15-річного хлопчика. Тепер лікарі стверджують що близько половини госпіталізованих – молоді люди.

Також підтвердили декілька випадків інфікування наших громадян. На жаль, 4 українки в Італії померли від COVID-19.


Найбільше випадків зараження коронавірусом зафіксовано в Ломбардії / Фото Getty Images

Увага! Середній вік померлих від коронавірусу в Італії становить 78 років, переважно це чоловіки.


Міфи та правда про коронавірус / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.