На початку пандемії COVID-19, Поллі почала свій шлях боротьби із зайвою вагою. Дівчина кинула сама собі виклик і почала щодня робити всього лише 10 відтискань від підлоги.

Дивіться також Який хліб їсти найкорисніше: він підійде навіть тим, хто не їсть глютен

Минуло 3 роки, і у своєму блозі Поллі опублікувала відео, яке завірусилось у мережі: перші кадри – дівчина робить відтискання у 2020 році, а потім у відео показано кадри, як дівчина відтискається зараз.

Користувачі зауважили, що вона має вигляд зовсім іншої людини.


Трансформація Полі за три роки регулярних віджимань / Фото з інстаграму дівчини – polly__wants

Дівчину стимулювали підписники

Як зізналася сама блогерка, десь через тиждень після початку свого челенджу, їй набридло робити вправи. Однак уважні підписники почали її запитувати у соцмережі, чому вона припинила публікувати щоденні відео зі звітом.

Саме це і стало потужною мотивацією продовжувати займатись. Згодом 10 відтискань почали займати у дівчини лише хвилину часу та навіть приносити задоволення.

Підписникам сподобався експеримент Поллі з відтисканням. Дехто вирішив повторити її досвід і спробувати відтискатися щодня. Водночас блогерка наголошує, що вона змогла схуднути також і завдяки правильному харчуванню. Але переконана, саме відтискання допомогли їй здобути спортивну форму.