Випробування на добровольцях розпочнуть в липні, пише видання The Times of India.

Читайте також Китай успішно випробував вакцину від COVID-19 на людях

Компанія отримала дозвіл на тестування медичного препарату проти COVID-19 на людях.

Bharat Biotech заявила, що її COVAXIN може стати першою в Індії вакциною проти коронавірусу і вона отримала дозвіл на тестування на людях в першій і другій клінічних фазах,
– йдеться у джерелі.

Ліки проти коронавірусної інфекції розроблялися фармацевтичною компанією Bharat Biotech в співробітництві з Індійським радою медичного дослідження та Національним інститутом вірусології.

Додамо, що це перша в Індії вакцина, яка допущена до цієї стадії випробувань. Клінічні дослідження препарату на людях можна розпочати після того, як компанія надасть результати доклінічних випробувань безпеки і формування імунної відповіді.

Що відомо про вакцину проти COVID-19

  • Станом на зараз у світі є 200 кандидатів вакцин, і всі вони перебувають на різних стадіях розробки та клінічних випробувань. Приблизно 15 із них проходять випробування на людях.
  • У Китаї вже схвалили три вакцини проти коронавірусу. Одна з них показала хороший результат на тваринах і зараз тестується на людях.
  • Також однією з найперспективніших вакцин, вчені називають препарат, які розробляє британська фармацевтична компанія AstraZeneca спільно з Оксфордським університетом.