main logo

Дерматологія

12 черв
19:20
Грибок нігтів, або оніхомікоз, це поширена інфекція нігтів. Вона починається як біла або жовто-коричнева пляма під кінчиком нігтя. У міру розростання грибкової інфекції ніготь може знебарвлюватися, потовщуватись і кришитися біля краю.
21 квіт
10:28
Незнання структури свого волосся може призвести до різних проблем, оскільки це розуміння може мати вирішальне значення для правильного догляду. Без цих знань люди можуть випадково використовувати продукти або процедури, які не підходять для їхнього типу волосся, що призводить до пошкодження та ламкості.

Дерматологія – напрямок клінічної медицини, що вивчає функції та структуру шкіри в нормі і при патології, взаємозв’язок хвороб шкіри з іншими патологічними станами організму.

Дерматологія тісно пов’язана з іншими галузями клінічної медицини: венерологією, педіатрією, інфекційними та внутрішніми хворобами, ендокринологією, хірургією, гінекологією та акушерством, невропатологією, офтальмологією, психіатрією та ін.

Часто дерматологію об'єднують з венерологією – вченням про венеричні хвороби. Таким чином існує об'єднана медична спеціальність – дерматовенерологія, а лікар, який лікує такі хвороби, – дерматовенеролог.