Міф №1: целюліт є тільки у людей з надмірною вагою

Дослідники стверджують, що целюліт є у 98% жінок на Землі. Безумовно, збільшення маси тіла може призвести до целюліту, але це не єдина причина появи ямочок на шкірі.

Читайте також: Як змінюється ваше тіло після 12 тижнів тренувань

2% щасливчиків – це жінки з більш щільною шкірою, наприклад, афро-американки, у яких целюліт зустрічається набагато рідше.

Міф №2: целюліт – це жир

Целюліт – це непропорційна суміш білка і жиру. Вона утворюється не в результаті набору ваги, а в результаті порушення мікроциркуляції в жировій тканині. Клітини перестають виділяти продукти своєї життєдіяльності і починають роздуватися, накопичуючи в собі жир, рідини і токсини.

Міф №3: якщо ви схуднете, целюліт зникне

Ви можете правильно харчуватися, повноцінно відпочивати і займатися спортом, але все це не гарантує позбавлення від целюліту. Часто зменшення жирових відкладень робить целюліт менш помітним. Але іноді схуднення призводить до того, що шкіра обвисає і тільки підкреслює "апельсинову кірку".

Читайте також: Як зробити живіт плоским: 5 секретів стрункості

Міф №4: антицелюлітний крем може побороти целюліт

Неважливо, наскільки дорогими кремами ви користуєтеся –вони не допоможуть зменшити целюліт. Єдине, що вони можуть зробити – це створити ілюзію гладкої шкіри.

Щоб уникнути целюліту, дотримуйтеся простих правил:
- уникайте будь-яких газованих напоїв і напоїв з високою концентрацією цукру;
- пийте багато води і по можливості додавайте в неї лимон;
- крім фізичних вправ, періодично проходите курс лімфодренажного масажу і масажу глибоких тканин.