Пропонуємо дізнатись, що відбувається з вашим організмом від початку тренувань.

Читайте також: 10 способів, як змусити себе піти в спортивний зал

Під час тренування

Зміни починаються відразу. Ви відчуєте, як кров приливає до м'язів. Ви дихаєте глибше і частіше, насичуєте клітини киснем. Колір обличчя покращується і приходять в тонус забуті м'язи.

Через 30 хвилин

Вже через півгодини після початку тренування організм починає активно виробляти ендорфіни. Ваш настрій різко покращується. Головне – зробити зусилля над собою і піти на заняття. Ще через годину на душі з'явиться спокій і умиротворення.

Через 2 дні

З'являться біль в м'язах і думки: "Може бути, спорт не для мене?". Не хвилюйтеся, через це проходять всі. Тіло змінює свої звички і в цей момент потрібно зібрати волю в кулак і продовжувати заняття, не забуваючи про розтяжку.

Читайте також: Що їсти, якщо ви хочете схуднути: меню від фітнес-тренера

Через 2 тижні

Біль у м'язах проходить, і на вас зійде осяяння: "Добре, що я не відмовилася від тренувань!"

Через 4 тижні

Позаду 12 занять – це вже дещо! Тепер вам легше дається підйом по сходах і пробіжка. Дихання стало кращим, а звичка пити більше води приходить сама собою.

Через 8 тижнів

Через 8 тижнів знижується ризик ішемічної хвороби серця, пов'язаний з серцево-судинними захворюваннями, ожирінням і цукровим діабетом.

Через 12 тижнів

Ми бачимо в дзеркалі зовсім іншу картину. Жирові відкладення зникають, а рельєф м'язів стає помітнішим. Та мета, до якої ви йшли, нарешті стає ще бажанішою, а спорт – корисною звичкою.

Після 12 тижнів

Метаболізм у вашому тілі прискорився. Ви навчили організм спалювати більше калорій. І хоч ви їсте більше, жир не відкладається, а згорає в м'язах, які ростуть.