Ймовірно, дітей заразила вихователька, яка не знала про те, що є носієм вірусу, пише DW.

Читайте також: Китайський коронавірус Covid-2019: симптоми та як намагаються лікувати

Чотирьох дітей госпіталізували з легкими симптомами простудного захворювання, згодом у них лабораторно підтвердили коронавірус Covid-2019. Наразі стан дітей стабільний.

Загалом у садку 114 дітей, 100 з них вже перевірили на наявність коронавірусу, 14 дітей батьки не привезли на обстеження.

Повідомляють, що кількість хворих на коронавірус у Хайнсберзі зросла до 60 осіб.

Що відомо про поширення коронавірусу в Німеччині

25 лютого стало відомо про перший випадок коронавірусу на заході Федеральної Республіки Німеччини.

Наразі близько 1000 людей перебуває на карантині в районі Хайнсберг. Однак, це дещо "статистичний розрахунок" з огляду на потенційні контакти на карнавальному заході, пише Sueddeutsche Zeitung.

За даними влади, всі заражені контактували з подружньою парою, яка в даний час проходить лікування в університетській лікарні Дюссельдорфа, чоловік та дружина брали участь у підготовці карнавального сезону в містечку. Згодом багато учасників заходу також захворіли.

47-річний чоловік з Хайнсбергу досі перебуває в критичному стані. Його дружина, у якої також був виявлений коронавірус, працює вихователькою в дитячому садку.

Головне про коронавірус Covid-2019

  • Станом на 29 лютого загальна кількість інфікованих перевищує 85 тисяч осіб по всьому світу, а летальних випадків зафіксовано близько 3 000.
  • Поширення коронавірусу стрімко зросло в Італії. Там від ускладнень від коронавірусу померли понад 20 людей, усі були літніми людьми. Загальна кількість хворих в країні наближається до 900. Через надзвичайну ситуацію із поширенням вірусу в Італії запровадили обмеження пересування у деяких регіонах. Крім того, уряд Австрії заборонив пропускати поїзди з Італії, щоб запобігти поширенню коронавірусу.
  • Додамо, що українці, які проживають в Ломбардії, розповіли те, що паніку роздувають ЗМІ, а насправді ситуація куди спокійніше.
  • Поза Китаєм найбільше випадків зараження коронавірусом зафіксовано в Південній Кореї – 3 тисячі осіб, в Японії – 234 людини. Інфікованими є 705 пасажирів круїзного лайнера Diamond Princess. На борту лайнера було 3700 людей з 56 країн. Серед них і 25 українців, усі – члени екіпажу, у чотирьох з них підтвердили коронавірус, їх госпіталізували у лікарню в Японії.
  • Нині не існує вакцини від коронавірусу 2019-nCoV. Втім Китай та США заявили про те, що вже працюють над її створенням. Зокрема, США вжен почали тестувати вакцину на людях.


Дані про смертність від коронавірусу/Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.