В Ivona поділилася секретами дивних та водночас ефективних порад.

Читайте також: Як правильно тренуватися у спортзалі: рекомендації медиків

Тримайте руки в холоді

За дослідженням науковців Школи Медицини при Стенфордському університеті, люди, які займались спортом, тримаючи в руках холодні пляшки з водою, могли займатись довше та ефективніше. На думку фахівців, причиною цьому може значно повільніше підняття внутрішньої температури тіла.

Тому перед походом на фітнес-тренування не забувайте "затярюватись" пляшками води з льодом.

Скидайте взуття

Однією з дивних тенденцій в фітнесі є тренування босоніж. Побутує думка, що особливо корисно займатися босоніж людям, які більше схильні до різних травм.

Читайте також: 5 ефективних тренувань, які можна робити вдома: відео

До прикладу, група в соцмережах під назвою "Босоніж в Торонто", стверджують, що ходіння без взуття покращує циркуляцію крові, сприяє зміцненню кісток і допомагає навіть поліпшити поставу. Результати одного з досліджень говорять, що тренування босоніж на 4% знижують витрату енергії, що говорить про збільшення кількості часу тренування і невеликому поліпшенні швидкості бігу.

Пийте каву

Так-так, саме каву. Адже кофеїн, що надійшов в організм перед тренуванням, допомагає спалювати більшу кількість жиру, а також знижує відчуття болю в м'язах під час занять спортом. Такий секрет при занятті спортом є гарною новиною для тих, хто хоче працювати довше або виконати більше повторів.

Внутрішня мотивація

Саме словесне підбадьорювання під час тренувань також стимулює людину до кращих результатів. Особливо коли вона це говорить сама собі. Так, промовляючи або викрикуючи мантри: "Я зможу зробити це" або "Я сильна", у людини змінюється психологічний настрій та підвищується мотивація.

Тіште себе шоколадним молоком

Хоч шоколадне молоко вчені відносять до не надто здорових напоїв, але фахівці вважають, що саме воно допомагає відновитися після тренування. Дослідники з університету Індіани виявили, що ті спортсмени, які пили шоколадне молоко, у другій половині інтенсивного тренування були не такими втомленими, як ті, хто не споживав цей напій.

Також дослідники з Університету Техасу з’ясували, що учасники, які споживали шоколадне молоко, покращували свій час в змаганні, в порівнянні з тими учасниками, які пили спортивний напій.