Вчені представили революційний метод протиракового харчування. Вчені застосували найпопулярніші інструменти для боротьби зі старінням — голодування і вітамін C.

Читайте також: Які продукти викликають рак та чи варто від них відмовлятись

Метод складався з низькокалорійної рослинної дієти, що імітує голодування. Другою складовою лікування була висока доза вітаміну C.

Спочатку вчені перевірили ефект від лікування дієтою, а потім вітаміном С. У цьому випадку спостерігалося зниження кількості ракових клітин і навіть їх загибель.

Крім того, поєднання двох стратегій: голодування і вітаміну С показало кращі результати. Такий раціон вбивав майже всі ракові клітини.

Важливо й те, що метод спрацював на клітинах із мутацією KRAS, яку вважають однією з найскладніших цілей у терапії раку.

Яка причина виникнення раку? Рак нині – одне з найпоширеніших і загадкових захворювань. Одні пов'язують проблему виникнення хвороби з поганою екологією, інші – з повсякденним життям. Однозначної відповіді немає. Є фактори, які збільшують ризики виникнення раку, але забезпечити цілковитий захист від ракових захворювань неможливо.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.