Операція зі збільшення і підтяжки сідниць стала популярною завдяки знаменитостям, передає ВВС.

Бразильська підтяжка сідниць – косметична процедура, під час якої підшкірний жир з інших частин тіла вводиться у сідниці. Через ускладнення після цієї операції, в середньому, по всьому світу помирає одна людина на 3 тисячі пацієнтів.

Читайте також: "Мінус" 10 кілограмів: 5 корисних наслідків від схуднення

Ця процедура показує найвищий рівень смертності серед усіх процедур через ризик введення жиру у великі вени сідниць, звідки він може потрапити до серця чи мозку,
– пояснив пластичний хірург і член Baaps Джерард Ламб.

У деяких жінок після процедури виникали певні погіршення здоров'я та дискомфорт. Через якийсь час після процедури на її сідницях відкрилися рани з інфекцією, почав витікати жир, у когось залишилися шрами на все життя.

Підтяжка сідниць дуже небезпечна

Також бували і серйозніші ускладнення, зокрема, емболію легенів (гостре закриття просвіту кровоносної судини з порушенням кровопостачання тканини або орган), жирові некрози (виникає при змертвінні жирової тканини) та абсцеси.

Жінки, які пройшли через таке хірургічне втручання за кордоном, в результаті зверталися по медичну допомогу до психотерапевтів. І кількість дівчат, які звертаються через ускладнення в результаті "бразильської підтяжки", зростає.

Найчастіше це стається через те, що жінки їдуть за кордон для проведення операції, зокрема, в ту ж Туреччину, де подібна операція значно дешевше обійдеться.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.