Вживаючи на день всього 10-20 грамів кунжуту (0,5-1 чайна ложка), ви чудово очистите зуби і зміцните кісткову тканину зубів та емаль, пише Royal forest.

Читайте також: Чому варто назавжди відмовитись від кетчупу: 5 причин

Сире біле кунжутне насіння надає м'який очищуючий ефект і добре видаляє зубний наліт. Його варто ретельно прожовувати, а те, що залишилося, розтерти по зубах – це надасть полірувальний ефект, очистить зуби та збагатить емаль кальцієм.

Кунжут корисний для зубів

Кунжут збагатить організм кальцієм

Окрім того, столова ложка насіння кунжуту покриває добову потребу кальцію при його нестачі, зокрема, у період посиленого росту кісток у дітей. До слова, 100 грамів насіння містить 572 калорії.

Після 40 років в організмі через гормональні зміни кальцій дуже вимивається з організму, що призводить до остеопорозу. Тож насіння кунжуту буде дуже актуальним у цей період. А ще воно корисне вагітним і годуючим мамам.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.