Зокрема у ВООЗ відзначили, що "готуватися до нової пандемії потрібно вже зараз", а ось коронавірус перемогти цілком реально. Про це повідомляє CNN.

Читайте також ВООЗ повідомила, що вивчає інформацію про мутований штам COVID-19 від норок з Данії

Ми бачили за останній рік, що країни, які мають міцну інфраструктуру охорони здоров'я, змогли діяти швидко у протидії та стримувані поширення вірусу SARS-CoV-2,
– зазначили в організації.

Сесія Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я відбудеться 9-14 листопада. На ній хочуть прийняти резолюцію про посилення підготовки до термінових ситуацій в охороні здоров'я.

Коронавірус можна перемогти

Ми можемо перемогти COVID-19 наукою, рішеннями та солідарністю,
– заявила ВООЗ.

В організації зазначили, що пандемія коронавірусу стане нагадуванням про важливість загальних зусиль організації щодо збільшення охорони здоров'я та кращого захисту населення від надзвичайних ситуацій зі здоров’ям.

Увага Більш ніж пів мільйона за день: у світі виявили рекордну кількість нових хворих на COVID-19

Які успіхи боротьби з пандемією у світі

Насправді людство ще далеко від подолання пандемії. Наразі у всіх країнах спостерігають значне погіршення епідеміологічної ситуації. Так, за минулу добу у світі зареєстрували 608 550 нових хворих на COVID-19 – це найвищий приріст захворюваності від початку 2020 року.

Найгірша ситуація у Європі: минулого тижня більша частина нових хворих була зареєстрована саме у цій частині світу. За загальною кількістю хворих Європа вже випередила країни Латинської Америки та Карибського басейну.

США повідомили про рекордну кількість заражень за добу з початку епідемії коронавірусної інфекції. За минулу добу у країні повідомили про 123 185 нових хворих на коронавірус.