Тестування має бути більш інтенсивним

Основна мета Всесвітньої організації охорони здоров'я – більш інтенсивне тестування. Про це повідомив голова представництва ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт в інтерв'ю виданню "Новое время".

Читайте також Скільки українських медиків інфікувалися коронавірусом

Україна – країна, де коронавірус вже поширюється всередині суспільства, а це значить, що ми повинні підготувати медичну систему країни до все більшого навантаження, інтенсивно тестувати, забезпечити відстеження контактів, передбачити ізоляцію інфікованих та їх лікування,
– заявив Хабіхт.

Офіційна статистика може не відображати масштаби інфікування

Хабіхт зазначив, що Україна – є однією з 5 – 6 країн Європи, де у червні прискорилось зростання захворюваності. Проте є й позитив: рівень смертності залишається досить низьким – 2 – 3%.

У ВООЗ наголосили, що офіційна статистика може не демонструвати справжні масштаби інфікування в Україні. Саме тому необхідно максимально розширити тестування.

Зазначимо, що раніше Хабіхт заявив, що на національному рівні Україна готова до послаблення карантину, але у деяких регіонах обмеження навпаки необхідно посилити.

Яка ситуація з коронавірусом в Україні?

Станом на 18 липня в Україні виявили 58 111 випадків інфікування коронавірусною хворобою. Вже 30 525 хворих одужали. На жаль, 1 477 пацієнтів померли від ускладнень.