У інтерв'ю для РБК-Україна Хабіхт сказав, що в цілому Україна готова до послаблення карантинних обмежень, але варто слідкувати за тим, як це відбувається на обласному, районному та місцевому рівні.

До теми Які області України наразі не готові послабити карантин: список

Він пояснив, що в Україні є потреба у місцевій адаптації й важливо, аби в областях не було зростання кількості заражених.

Вчора дивився на статистику, такі регіони, як Львів, Львівська область, Чернівці, Закарпаття, Рівне – вони відповідають за половину всіх випадків. Тобто на національному рівні ми можемо послаблювати карантин, але в таких регіонах ці заходи мають бути посилені,
– заявив голова представництва ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт.

За словами представника ВООЗ, Україна може послабити карантин, але повинна пильно контролювати ситуацію.

Як ми бачили в інших країнах, ситуація може вийти з-під контролю, і, можливо, доведеться повернутися до попередніх заходів,
– додав він.

Зауважимо, що захворюваність на COVID-19 в Україні досі залишається на високому рівні, але все ж вона дещо знизилась у порівнянні з попереднім двотижневим періодом. Впродовж останніх двох тижнів щоденна статистика захворюваності на коронавірус в Україні коливалася в межах 543–914 випадків заражень за добу.