Такі дискусійні дані опублікувало видання The Guardian у власному розслідуванні.

Читайте також ВООЗ призупинила випробування експериментальних ліків від COVID-19, які МОЗ дозволило в Україні

ВООЗ так низка країн змінили підхід до лікування COVID-19 саме на основі даних Surgisphere, зокрема поставивши на паузу застосування гідроксихлорохіну в терапії хворих на COVID-19.

В авторитетних медичних виданнях Lancet і New England Journal of Medicine публікували дослідження про COVID-19 саме на основі даних цієї маловідомої американської компанії.

Важливо! Тепер видання оприлюднили заяву, де висловили занепокоєння точністю зроблених у відповідних публікаціях висновків.

Що відомо про лікування коронавірусної хвороби гідроксихлорохіном

  • Гідроксихлорогін входить до складу препарату Плаквеніл, який є в українському протоколі лікуванні пацієнтів з COVID-19Ю
  • Плаквеніл – це антималярійний препарат, який належить до групи імунодепресантів. Він зменшує активність імунної системи.
  • У ВООЗ тимчасово перепинили клінічні випробування препарату гідроксихлорохін і хлорахін у лікуванні коронавірусу COVID-19 через зростання кількості летальних випадків серед пацієнтів, які приймали ці ліки.
  • Відзначали, що у разі появи нових ґрунтовних праць, які все ж доведуть ефективність гідроксихлорохіну, його застосування відновлять.