Цілющими властивостями лимон багато в чому завдячує саме шкірці, пише портал "Країна Здоров’я".

Читайте також: Які сезонні фрукти та овочі вбережуть від грипу: відповідь лікаря

1. Цедра лимона для здоров’я кишківника

Через незбалансоване харчування, велику кількість білка з червоного м’яса виникає рак товстої кишки. У зв'язку з цим цедра лимона особливо цінна. У ній дуже багато флавоноїдів, діосміну і гесперидину – речовин, які активно пригнічують виникнення і розвиток пухлини в товстому кишківнику.

Цедра лимона для здоров’я кишківника
Цедра лимона для здоров’я кишківника

2. Цедра лимона як профілактика діабету

Вона містить велику кількість поліфенолів – речовин, які перешкоджають утворенню жирового прошарку на животі, абдомінального жиру. Останній сприяє розвитку цукрового діабету.

3. Цедра лимона для шкіри

У цедрі лимона міститься лимонен – безбарвна речовина, яка здатна протистояти розвитку раку шкіри у людини. Це один з найцінніших речовин, яка входить до складу лимонної олії. Цедра протистоїть старінню шкіри.

 Цедра лимона для шкіри
Цедра лимона для шкіри

Цедра лимона перешкоджає утворенню нових жирових клітин в організмі людини. Вона також корисна для судин, оскільки містить речовини, що очищають їх від холестерину.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.