У цьому переконані дослідники з Чикаго, США, пише Pharmiweb.
Читайте також: Чому болить голова в потилиці та інших точках: причини і поради
Хронічне запаморочення може виникнути внаслідок ряду основних проблем зі здоров'ям, найчастіше за участю неврологічних, вестибулярних та серцевих захворювань. Вчені дослідили, що у третини пацієнтів з такими проблемами зафіксували підвищену тривожність (зокрема, її симптоматика загострювалася при необхідності відвідувати громадські місця).
Якщо у людини хронічне запаморочення, то з’являються такі симптоми, як свідомість і відчуття втрати стійкості, почуття падіння. Частина людей, яка страждала на цей недуг, мала проблеми із координацією рухів.
При запамороченнях психічні розлади фіксуються у 15 % пацієнтів. Їх досить складно діагностувати, оскільки зв’язок між хронічними запамороченнями і психічними порушеннями багатогранний і динамічний,
– зазначили автори роботи.
В загальному, медики переконані, що хронічні запаморочення можуть бути пов’язані з фізичними розладами, а також із захворюваннями вестибулярної і серцево-судинної систем організму. Люди, які скаржаться на запаморочення, можуть страждати від серцевої недостатності.
Причиною цього недугу можуть бути стреси, низький тиск, ураження внутрішнього вуха, захворювання головного мозку. Також антибіотики, що знижують тиск, антидепресанти та сечогінні засоби здатні провокувати подібні стани.
До слова, від удару мозок може зміститися та зіткнутися з твердою внутрішньою поверхнею черепа, спричинивши струс мозку. Що цікаво, кожна людина переживає струс по-різному.
Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.