Зокрема, як переконує він у своїх дослідження, подавлення емоцій призводить до стресу, вигорання та занепокоєння, передає BBC.
Читайте також: Що робити з професійним вигоранням: поради психолога
Хохшильд стверджує, що емоційна робота – це робота щодо створення певного емоційного образу особи та мови тіла на робочому місці.
За його словами, генерація емоцій може виражатися по-різному: співробітники як приховують негативні переживання, так і симулюють доброзичливість, виконуючи професійні обов'язки.
Експерти зі свого боку кажуть, що емоційна праця – це особливість майже всіх професій, пов'язаних із взаємодією з людьми.
Зауважимо, що найчастіше за всіх на вигоряння через надлишок емоційної роботи скаржаться бортпровідники, оскільки є змушеними не виражати негативних емоцій, а також завжди зберігати доброзичливість і прихильність до пасажирів.
До слова, те, що працівники через нудьгу "вбивають" час в інтернеті, відкладаючи важливі справи, насправді не шкодить продуктивності та якості роботи, а навпаки навіть їх підвищує.
Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.