Про це повідомили у пресслужбі відомства.

Читайте також: Плаквеніл проти коронавірусу: Трамп заявив про ефективність препарату

Наразі немає підтверджених та ефективних ліків проти нового коронавірусу, тому будь-яка інформація у рекламі про те, що лікарський засіб "лікує від коронавірусів" є введенням споживачів в оману та порушує законодавство про захист від недобросовісної конкуренції.

У разі виявлення вищезазначених фактів органи Антимонопольного комітету будуть приймати рішення про накладання на таких суб'єктів господарювання штрафів у розмірі до 5% доходу від реалізації продукції за 2019 рік,
– зазначили в Антимонопольному комітеті.

Як відомо, в Україні неодноразово поширювали брехливу інформацію про препарати, які начебто захистить від коронавірусу. Такі дані є фейковими та не мають жодних наукових підтверджень.

До теми: Декасан не захищає від коронавірусу: як фармакоманія поширює брехню й маніпуляції

Як не заразитися коронавірусом?
Варто пам'ятати, що єдиними ефективними методами протидії коронавірусу Covid-19 є правила гігієни: часто й ретельно мийте руки, уникайте людних місць, за можливості – працюйте віддалено, самоізолюйтеся, якщо це необхідно. Достатньо спіть та добре харчуйтеся! Бережіть психологічне здоров'я та сподівайтеся на краще.


Як не захворіти на коронавірус/Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.