1. Не варто споживати одразу після трапези фрукти, щоб не нашкодити шлунку, передає Сosmo. Краще їсти фрукт за півгодини до їжі, а ще краще – випийте склянку води кімнатної температури. Це дозволить підтримати водний баланс в організмі, допоможе не з'їсти зайвого і запустить метаболізм.

Читайте також: Яке харчування сприяє довголіттю

2. Не робіть швидких прогулянок одразу після трапези. Через подібні активності організм відволікається від процесу травлення, кров відливає від шлунка і травмує всю травну систему.

3. Не їжте після страви десертів, адже звичка закушувати обід солодким – одна з причин зайвої ваги. Особливо це небезпечно після 35 років, коли метаболізм починає сповільнюватися.

4. Не їжте холодних страв і напоїв після прийому їжі – вони сильно ускладнюють перетравлення.

5. "Не чистіть зубів після їжі, це не корисно. Приблизно через півгодини після їжі слина змиває велику кількість кислот і тоді можна почистити зуби. Але дієтологи радять просто прополоскати рот теплою водою.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.