Як передає Women's world, є сім явних ознак, по яких можна розпізнати певні знаки по стану губ.

Легка припухлість губ вранці може означати, що ваш організм схильний до надмірного накопичення рідини. Також опухлі губи можуть вказувати про наявність алергічної реакції.

Читайте також: Коли солодке можна: вчені назвали найкорисніший для здоров'я десерт

Сухі та потріскані губи – організму необхідне зволоження, і не бальзам на губи, а склянка води. Шкіра губ першою реагує на нестачу води в організмі.

Окрім того, сухі губи можуть бути через те, що ви облизуєте губи – слина, висихаючи, витягає вологу зі шкіри. Також сухість губ може сигналізувати вам про проблеми зі слизовою стравоходу і шлунку.

Якщо губи сухі та потріскані – випийте склянку води

Якщо губи сухі та потріскані – випийте склянку води

Тріщинки по краях губ найчастіше утворюються через інфекції, викликані бактеріями, які могли з’явитися внаслідок неналежної гігієни порожнини рота. Найчастіше, потріскані губи бувають у людей, які носять брекети та протези. А ще такі губи можуть вказувати на ослаблений імунітет та нестачу вітаміну В2.

Ще одна ознака того, що з організмом щось не те, це зміна кольору. Якщо губи дуже червоні чи бліді, імовірно, у вас можуть виникнути проблемами з печінкою. Колір губ також може змінюватись, якщо ви палите.

Підвищена чутливість та почервоніння можуть бути викликані алергією, зокрема, на засоби гігієни. Це може бути, наприклад, ополіскувач для порожнини рота або зубна паста.

Неприродна блідість губ може свідчити про нестачу сонця або про проблеми з шлунково-кишковим трактом, анемію чи хворобу печінки.

Зміна кольору губ може свідчити про проблемами з печінкою

Зміна кольору губ може свідчити про проблемами з печінкою

Фото: Unsplash