Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. За його словами, завершення другої хвилі COVID-19 в березні 2021 року очікують як українські епідеміологи, так і закордонні.

Читайте також Близько 34 тисяч медиків звільнилися з початку пандемії в Україні

Мені здається, що така напружена ситуація другої хвилі триватиме до березня. Це не означає, що до березня щодня буде рости захворюваність, але загалом вона рости буде ще 100% довго,
– зазначив Степанов.

Міністр також пояснив, що коронавірус є респіраторним захворюванням, а у березні починається спад респіраторних хвороб, які мають сезонність.

Яка захворюваність на коронавірус в Україні

  • Станом на 25 листопада в Україні захворіло на коронавірус 661 858 людей. 307 778 пацієнтів одужали. На жаль, з початку епідемії офіційно зафіксовано 11 492 летальних випадки від ускладнень, викликаних COVID-19.
  • З 13 листопада в Україні запровадили карантин вихідного дня. Таким чином у суботу та неділю діють жорсткі обмеження.
  • Втім, у Кабміні готуються до всіх можливих сценаріїв протидії коронавірусу. Зокрема, глава уряду Денис Шмигаль не виключив, що на новорічні свята таки можуть ввести локдаун.
  • Раніше у МОЗ заявили, що до жорсткого карантину Україна може повернутися, якщо за добу коронавірус виявлятимуть у 30 тисяч людей.