Коронавірус в Україні

Новини про коронавірус 14 травня: Степанова відправляють у відставку, поставки AstraZeneca
14 трав
21:32
В Україні низький запас вакцин AstraZeneca для першого щеплення. Міністерство охорони здоров'я розповіло про додаткові постачання вакцин, зокрема, 24 – 25 травня прибуде нова партія препарату. Литва надасть 100 тисяч доз вакцин, водночас виробника партії наразі невідомо. Виявили симптоми коронавірусу, які збільшують ризики смерті. Це останні новини про SARS-CoV-2 в Україні та світі 14 травня.
Ляшко розповів, як боротися з наслідками COVID-19
14 трав
12:49
Карантин в Україні триватиме щонайменше до кінця червня. Пандемія змусила українців проводити більшість часу вдома, що з одного боку захищає від коронавірусу, а з іншого – провокує розвиток інших хвороб.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.