Про це в інтерв'ю сайту "24" розповіла психіатр, психотерапевт, медичний психолог, член Всесвітньої асоціації біологічної психіатрії Тіна Берадзе.

Читайте також: З’ясовано, в якому віці настає криза чверті життя

За її словами, егоїзм – це не доглядати за собою. "Тільки глибоко егоїстична людина може не любити себе. Тому що якщо ти себе не любиш, не поважаєш ти змушуєш страждати всіх навколо. Що є любов до себе? Доглядати за собою, думати про своє здоров'я, про своє психічне здоров'я. Тоді ти в змозі бачити світ, бачити інших і творити якесь добро", сказала лікар.

Багато хто думає, що любити себе – тільки про себе думати і більше нічого. Боже збав. Це не є любов до себе. Любов до себе це для того, щоб бути в змозі фізично і ментально поширювати цю любов далі,
– додала вона.

За словами лікаря, дбати про себе важливо, аби мати сили на оточуючих. Вона нагадала, що під час посадки до літаку завжди попереджають: у разі аварійної ситуациї – спочатку надіньте кисневу маску на себе, потім – на дитину. Це – відмінна ілюстрація того, наскільки важливим є дбайливе ставлення до себе.

Більше читайте в інтерв'ю із Тіною Берадзе:
Психиатр: Украинцев воспитывают в тотальном насилии