Про це пишуть на The Independent.

Згідно з дослідженням LinkedIn, майже три чверті (72%) молодих спеціалістів у Великій Британії пережили кризу чверті життя, що призвело до переоцінки їхнього кар'єрного шляху і самого життя.

Читайте також: 9 способів покращити психічне здоров'я

На основі аналізу науковці визначили, що криза чверті життя наступає у віці 26 років і дев'яти місяців. Знайдено також дві основні причини, які можуть призвести до такого типу кризи, – це необхідність обзаводитися власністю (57%) і пошуки кар'єри, яка захоплювала б найбільше (57%). Також 46% опитаних респондентів турбувала проблема пошуку партнера для життя.

Психолог Алекс Фоук визначає кризу чверті життя як "період відсутності безпеки, сумнівів і розчарувань, пов'язаних з вашою кар'єрою, стосунками і фінансовою ситуацією".

Це може бути пов'язано з періодом життя після основних змін підліткового віку, коли людина починає сумніватися у власному житті та починає стикатися зі стресами, пов'язаними з дорослішанням,
– розповів він.

Також він додав, що в останні роки відбувається все більший тиск на молоде покоління, особливо в порівнянні з більш старшими поколіннями.

"Зараз люди у віці 20 з чимось відчувають сильний тиск в намаганнях потрапити на ринок житла, орієнтуватися на все більш складний професійний ландшафт, боротися за відносини і мають спотворене сприйняття життя через соціальні мережі", – підкреслив Алекс Фоук.