Ось лише декілька простих звичок, які здатні миттєво покращити вам настрій.

Читайте також: 7 переконливих причин, що змусять вас полюбити осінь

Купуйте собі квіти

Не покладайтесь у цьому на чоловіків. Влаштовуйте свято собі самі, коли вам цього заманеться. Навіть невеличкий букет ваших улюблених квітів здатен створити атмосферу затишку та спокою у вашій кімнаті. Або радувати око на робочому столі. Не соромтесь робити собі приємності.


Прикрашайте квартиру чи робоче місце улюбленими квітами

Ласуйте улюбленою їжею

Осінь – пора стиглих і смачних овочів та фруктів. Складіть список ваших улюблених страв та готуйте по одній на вечерю. Перед цим сходіть на ринок та виберіть найсвіжіші продукти. Адже кулінарний шедевр напрям залежить від якості продуктів. Коли ви ще взимку купите стиглих яблук чи груш?

Пишіть маленькі цілі

Немає нічого кращого за відчуття досягнутої цілі. Пишіть маленькі і реальні завдання, які допоможуть вам досягти бажаного, і виконуйте їх. Це можуть бути щоденні і буденні справи, але так ви зможете порадіти за себе і нічого не забувати.


Складайте список із щоденний справ чи цілей

Вимкніть інтернет

Основну масу часу ми проводимо за гортання стрічки в Facebook. Пообіцяйте влаштовувати собі дні "детоксу" від інтернету, адже він дарує не тільки радісні новини, але й погані. Навіщо зайвий раз засмучуватися? Присвятіть цей день прогулянкам, читанням книг та навіть в’язанню шкарпеток. Зима ж бо близько!