Про це розповів речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, передає "Інтерфакс-Україна".

Також на темку: В Італії померла четверта людина, в якої виявили коронавірус

Речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко,
“За нами залишається тільки посилене спостереження за пасажирами, як в авіаційних пунктах пропуску, так і на автомобільних і залізничних пунктах пропуску. Про ситуацію в Італії інформація доведена до всіх наших підрозділів”.

Демченко зазначив, що прикордонники ведуть виключно візуальне спостереження. І якщо у них будуть якісь застереження щодо стану здоров'я пасажирів – радитимуть їм відразу звернутися до медиків та інформуватимуть медичний персонал в аеропортах.

Демченко підкреслив, що українські прикордонники робили це з самого початку загострення ситуації через поширення коронавірусу у світі, і зараз просто приділятимуть більше уваги саме італійському напрямку.

Яка ситуація в Італії з коронавірусом

В країні продовжує зростати кількість хворих на коронавірус. Так, станом на 24 лютого вже відомо про 203 випадки зараження, 18 людей перебувають у реанімації. Через надзвичайну ситуацію із поширенням вірусу в Італії запровадили обмеження пересування у деяких регіонах.

У яких регіонах Італії є люди заражені коронавірусом COVID-19:

  • Ломбардія – 165 людей;
  • Венето – 22 людей;
  • П'ємонт – 9;
  • Емілія-Романья – 3;
  • Лаціо – 1 (двоє вже одужали).

Італійцям заборонили залишати свої муніципалітети, в'їзд до них також закритий. У муніципалітетах скасували громадські заходи спортивного, культурного, розважального та релігійного характеру. За порушення заборони на пересування передбачається 3 роки ув'язнення.


Дані про смертність від коронавірусу/ Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.