Проблема втрати слуху

За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), понад 430 мільйонів людей у ​​всьому світі наразі страждають від втрати слуху. Молоді люди є особливо вразливими через використання навушників.

Також на тему: Видалення грудних імплантів може покращити самопочуття жінок

Раніше опубліковані дослідження показують, що люди часто вибирають рівень гучності в навушниках 105 дБ, тоді як середній рівень звуку в розважальних закладах коливається від 104 до 112 дБ, що перевищує допустимі рівні (80 дБ для дорослих; 75 дБ для дітей).

Вчені переглянули 33 дослідження, в яких взяли участь 19 046 людей. Дослідники також оцінили глобальну кількість людей, які можуть ризикувати втратити слух, враховуючи орієнтовну кількість людей віком від 12 до 34 років у 2022 році (2,8 мільярда).

Багато молодих людей можуть втратити слух

Аналіз показує, що небезпечні практики прослуховування і відвідування гучних розважальних закладів є поширеними у всьому світі – 24% і 48%, відповідно, серед підлітків і молоді.

Грунтуючись на цих цифрах, дослідники підрахували, що глобальна кількість молоді, які потенційно можуть ризикувати втратою слуху в результаті, коливається від 0,67 до 1,35 мільярда.

Дослідники зазначають, що уряди в усьому світі мають терміново визначити пріоритети політики "безпечного прослуховування" для захисту здоров’я слуху.