Дослідження фахівців опубліковано на сайті MedicalXpress. Вчені провели досліди на мишах.

Читайте також: Лікар назвав небезпечний компонент зубної пасти

В ході експерименту мишей розділили на дві групи. Перші в віці 12-14 тижнів харчувалися відповідно до кетогенної дієти, а другі – отримували звичайний корм.

Чим корисна кетогенна дієта
Чим корисна кетогенна дієта​

Через 16 тижнів у першої групи гризунів покращився баланс мікрофлори кишківника, збільшився мозковий кровообіг, знизився рівень цукру в крові.

Така дієта активізувала процес очищення нервових тканин від бета-амілоїдів, які, імовірно, впливають на розвиток хвороби Альцгеймера.

Кетогенна дієта
Кетогенна дієта

Висновок вчених: кето-дієта зупиняє процеси старіння в мозку.

З чого складається кетогенна дієта? Суть цієї дієти полягає в правильному співвідношенні між білками та жирами. Кето-дієта передбачає у кілька разів більше жирів, ніж білків. У раціоні повинні бути жирні молочні продукти, яйця, рослинні масла, жирна риба, м'ясо птиці, горіхи, а також свіжі овочі.

Що таке хвороба Альцгеймера?Це захворювання, яке виникає у людей у похилому ​​віці. Воно характеризується послабленням функцій головного мозку. Через це людина не може піклуватися про себе самостійно – вона потребує постійного нагляду і сторонньої допомоги.

Нагадаємо, що американські дієтологи провели експеримент та встановили, що кето-дієта може призвести до діабету та анорексії.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.