Про це йдеться в статті, опублікованій на сайті Science Alert.

Читайте також: Чим небезпечна м’ясна дієта і кому вона протипоказана

Дієтологи лікарні з Брігам Уоменс у Бостоні з'ясували, що кетогенна дієта серйозно збільшує шанси на розвиток серйозних захворювань.

Кето-дієта: шкода
Кето-дієта: шкода

Суть цієї дієти полягає в тому, що потрібно вживати якомога менше вуглеводів, більше жирів, а вміст білків повинно бути помірним.

Дослідження показали, що такі обмеження "перенавчають" травну систему, що в підсумку може призвести до анорексії і збоїв в роботі органів травлення.

Крім того, така дієта може призвести до критичних коливань рівня глюкози в крові, що в майбутньому зможе привести до діабету.
Фахівці припускають можливість такої дієти, але дотримуватися її потрібно протягом короткого періоду часу – від двох тижнів до місяця.

Кето-дієта: шкода
Кето-дієта: шкода

Що таке цукровий діабет? Це група ендокринних захворювань, що розвиваються внаслідок абсолютної чи відносної недостатності гормону інсуліну, появи інсулінорезистентності, внаслідок чого виникає гіперглікемія — стійке підвищення рівня глюкози у крові.

Що таке анорексія? Це захворювання, при якому характерно відсутність апетиту і часткова або повна відмова від їжі. Воно супроводжується такими змінами як зниження маси тіла, захворювання ендокринної системи, нервової системи, тощо.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.