Під час похмілля навіть думки про їжу здатні викликати неприємні відчуття. Однак саме їжа допомагає швидко відновитися, пишуть експерти сайту the HealthSite.com.

Також на тему: Все про похмілля: симптоми, причини виникнення та як боротися

"Ви можете не хотіти нічого їсти, коли у вас похмілля. Але правильна їжа може дозволити вам почувати себе краще, а деякі продукти й зовсім позбавляють від похмілля", – констатували експерти.

Яка їжа послаблює похмілля?

Яйця. Вони містять амінокислоти, зокрема, амінокислоту цистеїн, яка корисна для оздоровлення печінки. Вживання яєць ефективно зменшує симптоми похмілля, відзначають фахівці.


Їжа допоможе побороти похмілля \ unsplash.com

Томатний сік. Його пиття не тільки дає організму воду, яка необхідна при похміллі, – але й корисні речовини, які організм втрачає при зловживанні спиртними напоями. А присутня в напої фруктоза допомагає позбавлятися від залишків алкоголю.

Мед. Він є ефективним засобом від похмілля, говорять експерти. Кілька ложок меду здивують вас своєю швидкою відновлювальною дією.

Шоколад. Ще один несподіваний борець з похміллям. Він містить калій, який може ефективно боротися з впливом алкоголю. Просто відкушуйте протягом усього ранку потроху від плитки шоколаду – це допоможе швидко повернутися в хорошу форму.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.