Усі контакті особи перебувають у режимі самоізоляції з 23 березня. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці виконувач обов’язків голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко.

Дивіться також Чи дотримуються пенсіонери карантину в Україні: фото, відео

Стан здоров'я усіх інфікованих – під контролем сімейних лікарів. У разі погіршення їх госпіталізують до інфекційних лікарень. Аби підтвердити захворювання, біоматеріали надішлють до Києва у лабораторію МОЗ.

Зауважимо, що церкви Мукачівської єпархії (УПЦ Московського патріархату), попри карантин, залишаються відчиненими для вірян. Можна посповідатись і попричащатись. Також церковники "вважають доцільним в період карантину звершувати молебні з окропленням святою водою та церковним дзвоном". Про відповідне рішення йдеться у зверненні глави єпархії митрополита Феодора.

В ексклюзивному коментарі 24 каналу голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс повідомив, що за результатами тестуваннь було виявлено ще 19 заражених.

Ці 19 чоловік вільно ходили по місту Мукачево. Вони спілкувалися з рідними, близькими й фактично збільшували ймовірне коло розповсюджувачів вірусу,
– заявив Михайло Рівіс.

Він повідомив, що спочатку була версія того, що першу інфіковану жінку заразив чоловік. Він працює далекобійником, тому міг привезти хворобу. Проте тести показали, що він не є інфікований вірусом.

"Тобто вона заразилася ще від якоїсь людини, яка мешкає в Мукачеві. Зараз ми шукаємо нульового пацієнта. До 5 тисяч контактних осіб нам треба буде обстежити", – додав Рівіс.


Про кількість хворих / Скриншот з відео

Наразі, на Закарпатті зафіксовано один випадок захворювання коронавірусом у жінки з Мукачева. Вона перебуває на лікуванні в Обласній інфекційній лікарні в Ужгороді. Загалом в Україні захворіли на COVID-19 418 осіб, 9 померли. 5 вилікувались.