Британська молодь вже на шляху до ожиріння. До середнього віку зайву вагу наберуть близько семи з десяти британців, народжених в середині 80-90-х, – проти п'яти з десяти в поколінні, що з'явилися на світ після війни.

Читайте також: Вчені винайшли жорстокий, але дієвий спосіб перемогти ожиріння

Ці висновки зробили співробітники Cancer Research UK – організації, що досліджує онкологічні захворювання. Зайва вага збільшує ризик розвитку 13 видів раку, в тому числі раку грудей, кишечника і нирок.

"Мілленіали женуться за модою на нібито здорову їжу, але це не замінить їм збалансованої дієти", – зазначила прес-секретар організації Лінда Болд.


Зайву вагу мають більшість українців

Серед західноєвропейських країн Британія лідирує за кількістю людей з ожирінням, проте про небезпеку зайвих кілограмів знають лише 15% жителів.

"Небезпечно, що зайва вага стає чимось нормальним: безліч дорослих не визнають, що у них ожиріння, а потім не бачать проблеми і у дітей", – підкреслює Рассел Вайнер, професор Королівського коледжу педіатрії.

Надлишкову масу тіла у 2012 році мали 53 % жителів України і їх число постійно зростає. А загалом, населення Землі кожні десять років ставало на 1,5 кілограми важчим з 1975-го.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.