Навколо вагітності є безліч забобонів. Редакція 24 каналу вирішила розвінчати декілька найпопулярніших міфів.

Також на тему Чому виникають "місячні" під час вагітності

Міфи про вагітність

Авіаперельоти

Невелике зниження вмісту кисню в повітрі, перепад атмосферного тиску, мінімальне підвищення рівня радіації під час польоту – не мають негативного впливу на розвиток нормальної вагітності.

Фізичні вправи

Вони корисні для здоров'я людини, зокрема й під час вагітності. Слід лише подбати про те, щоб рівень інтенсивності фізичних вправ був звичним, організм не перегрівався, а вага при силових тренуваннях була знижена.

Статеве життя

При вагітності, яка має звичайний перебіг, сексуальна активність сприяє відновленню фізичного і психологічної рівноваги. Позитивні емоції дозволяють покращити якість життя.

Статеве життя під час вагітності
Сексуальна активність може покращити якість життя / Фото pexels

Фарбування волосся

Вагітним жінкам можна стригти та фарбувати волосся. Ви можете продовжувати носити гарну зачіску та зберігати свій бажаний колір волосся протягом всієї вагітності. Крім того, можна користуватися необхідними засобами для укладання, якщо виконувати всі інструкції по застосуванню.

Манікюр і педикюр

Вагітні жінки можуть продовжувати робити манікюр і педикюр. Просто робіть це в якісних місцях, де дотримані правила асептики, антисептики і стерилізації.

УЗД шкодить дитині

В основі ультразвукової діагностики лежать високочастотні хвилі, які відбиваються від плоду. Тому така процедура не шкодить здоров'ю дитини.

УЗД
УЗД не може нашкодити вашій дитині / Фото unsplash

Токсикоз буває лише на початку вагітності

Поширена помилкова думка, що токсикоз може турбувати тільки в першому триместрі. Деякі жінки можуть страждати від цього недугу до 20 тижнів, а у інших відчуття нудоти триває протягом всієї вагітності.

Ще існують ті жінки, яких токсикоз може спіткати на останніх тижнях вагітності.

Вагітних завжди тягне не солоне

Організм вагітної жінки може вимагати необхідні йому поживні елементи та мінерали. А химерні гастрономічні особливості пояснюються гормональними перепадами.

При цьому жінка може хотіти як солоне, так і солодке чи кисле.