Чим нижче опускатиметься температура повітря, тим більшою буде кількість жертв від коронавірусу. Про це повідомило CNN.

Зауважте Як пережити 2020 рік: поради психотерапевта щодо боротьби з тривожністю

Однак не варто боятися. Паніка точно не стане порятунком, а зима не обов'язково перетвориться у репетицію кінця світу. Якщо людство хоче насолодитися новорічними та різдвяними святами без коронавірусу, шанс ще є. Однак необхідно дотримуватися певних правил.

Оберіть свій "табір" соціального дистанціювання

Виберіть людей, з якими хочете провести цю тривожну зиму, та по можливості ізолюйтеся з ними. Вчені з усього світу б'ють на спалах: найчастіше заражаються коронавірусом саме під час зустрічей з друзями та родичами. Тому постарайтесь мінімалізувати контакти за межами свого "табору".

Піклуйтеся про своє психічне здоров'я

Медики також радять завчасно підготувати контакти консультантів з психічного здоров'я для себе та своєї родини. Ніхто не має залишитися в цей час наодинці зі своїми страхами.

Головне не забувати: цей моторошний період не триватиме вічно. Невдовзі повернеться усе, що ми так любимо: зустрічі з друзями у ресторанах, драйові концерти, масові спортивні події. Люди зможуть зняти маски і знову бути щасливими.

Якщо вже вирішили відвідати друзів чи родичів, подбайте про безпеку

Перед відвідинами найближчих людей варто упродовж декількох днів не контактувати з незнайомцями. Перед візитом необхідно здати тест на коронавірус. Однак навіть якщо його результат буде негативним, це не означає, що ви – на 100 відсотків безпечні.

Зверніть увагу Українська вакцина проти COVID-19: вчені повідомили про успіх під час доклінічних досліджень

Святкуйте "онлайн"

Навіть якщо наразі зібратися за святковим столом з усією родиною – неможливо, проведіть онлайн-вечірку. Сучасні технології дозволяють побачити найрідніших людей, не порушуючи соціальної дистанції. І пам'ятайте: зустрічі цінні лише доти, доки є з ким зустрітися. Не наражайте своїх близьких на смертельну небезпеку.