У фейсбуці мешканка Івано-Франківська Олена Заславська розповіла, що після того, як виникнула шматок у смітник, то помітила, що жир на пальцях світився також.

До теми Як змінилася вартість продуктів у 2020 році: ціни на товари

Придбавши курятину в магазині, жінка кинула її до борщу, а шматочок дала кішці. Приготована страва була на смак звичайною, тобто дуже навіть смачною, адже це – борщ. Натомість кицька відмовилась їсти м'ясо.

Кішка не з'їла… Вночі встаю, а воно світиться! Тільки що голограми не транслює. То чи є серед вас харчовики або просто обізнані люди, які можуть пояснити це явище?,
– поділилась жінка у фейсбуці, прикріпивши відповідне фото.


Шматок курятини з "Сільпо" світиться у темряві / Фото Олена Заславська

Реакція "Сільпо": що кажуть представники магазину

Після звернень Олени до представників супермаркету через електронну пошту та соціальні мережі, у "Сільпо" вибачились перед клієнткою. Жінці запропонували звернутися до адміністратора з чеком, аби повернути кошти.

У магазині переконують, що від моменту надходження курятина "зберігалась у відповідних температурних режимах з наявністю всіх відповідних супровідних документів, що затверджують свіжість та якість даної продукції".

Нами відразу ж було перевірено весь ланцюжок від поставки всієї продукції до її реалізації, відхилень не було виявлено. Нами також було переглянуто документи постачальника, що підтверджують якість продукції, згідно з якими продукція видана в реалізацію, проте відхилень також не було виявлено,
– йдеться в повідомленні.

За словами представників маркету, курятина від цього ж постачальника використовувалась для приготування страв для продажу, й при цьому схожих випадків світіння зафіксовано не було. Також у "Сільпо" додали, що звернулися до виробника цієї продукції для ініціювання перевірки.

Чи справді сире м'ясо може світитися в темряві