Аеробні вправи або ж кардіо вправи дуже корисні для серця та судин, адже тут використовуються таке джерело енергії як кисень, передає "Живи активно".

Читайте також: Як правильно поєднати кардіо та силові тренування

Кардіо вправи: біг на довгі дистанції, швидка ходьба, плавання, їзда на велосипеді або заняття на велотренажері, аеробіка.

Користь кардіо вправ:
- підвищують загальну витривалість організму;
- запобігають розвитку серцево-судинних захворювань;
- допомагають очистити організм від шлаків.

Силові вправи – це короткочасні інтенсивні тренування (8-12 секунд), під час яких організм відчуває нестачу кисню, тож вправи виконуються за рахунок запасів енергії у м’язах.

Анаеробні (силові) навантаження – це: важка атлетика, спринтерський біг (до 30 секунд), підняття великої ваги з короткими підходами, швидке подолання крутих підйомів, інтервальні тренування ізометричні вправи та будь-яка інша активність, поєднана зі швидкими та інтенсивними фізичними навантаженнями.

Користь силових вправ:
- зміцнюють мускулатуру;
- поліпшують функції серця і легень;
- сприяють виведенню токсинів;
- збільшують витривалість організму.

Фахівці рекомендують поєднувати ці види вправ. Можна робити протягом 20 хвилин кардіо вправи і протягом 10 хвилин – силові. Такі тренування бажано робити щонайменше 5 разів на тиждень. Як поєднувати спорт з роботою правильно – читайте за посиланням.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.