Про це повідомляє іранське інформаційне видання ILNA, пише abcNEWS.

Читайте також: В Італії померла третя людина, в якої виявили коронавірус

Дані про число загиблих вищі, аніж остання кількість підтверджених випадків зараження коронавірусом, про які повідомляли раніше. Йдеться про 12 смертей із 47 випадків зараження.

Чиновник Ахмад Фарахані зазначив, що 50 смертей сталися ще 13 лютого. Втім, Іран вперше офіційно оголосив про випадки зараження коронавірусом і про першу смерть 19 лютого.

Призупинення авіасполучення з Іраном

  • Вірменія 24 лютого оголосила, що припиняє на два тижні сухопутне сполучення з Іраном і обмежує авіасполучення у зв'язку з коронавірусом.

Міжвідомча комісія з питань запобігання поширенню коронавірусу сьогодні ухвалила рішення припинити на два тижні сухопутне сполучення з Іраном і вирішила застосувати щодо авіаційного сполучення неповне обмеження. Вантажоперевезення з Іраном здійснюватимуться без обмежень із застосуванням режиму особливого контролю щодо водіїв,
– повідомив прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян.

Жодні обмеження для повернення на батьківщину громадян Вірменії та Ірану не застосовуватимуться.

  • Таджикистан також повідомив, що тимчасово припиняє авіасполучення з Іраном через стрімке поширення коронавірусу в країні.

Нові факти захворювання на коронавірус в Ірані спонукали надати розпорядження авіакомпаніям, які здійснюють рейси в цю країну, призупинити польоти до стабілізації ситуації,
– повідомив заступник директора Агентства цивільної авіації при уряді Таджикистану Азіз Набізода.

За його словами, розпорядження направлено іранській авіакомпанії Varesh Airlines, а також авіакомпаніям "Таджик Ейр" і "Сомон Ейр", які мали дозвіл на здійснення польотів в Іран.


Дані про смертність від коронавірусу/Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.