Смерть від антисептика

У штаті також заборонили продаж алкоголю через спалах коронавірусу. Про це повідомляє BBC.

Зверніть увагу Майже у 60% мешканців нетрів Мумбаї знайшли імунітет до COVID-19: фото

Через те, що алкоголь там недоступний, вони вирішили скористатись більш поширеним засобом, який легко дістати. Відтак, люди вжили антисептик на основі спирту з безалкогольними напоями чи водою. Це і призвело до смерті.

За словами місцевої поліції, усі загиблі мали залежність від алкоголю. Наразі правоохоронці перевіряють, чи не було в антисептиках токсичних речовин. Усі зразки засобу вже надіслали на хімічний аналіз.

Карантин в Індії

Крім того, Федеральний уряд Індії відновив більшість підприємств, щоби запобігти сильному економічному краху. На початку цього тижня було оголошено, що йоги та тренажерні зали відкриють, а також знімуть обмеження на пересування.

Однак багато штатів та міст продовжують застосовувати карантинні обмеження в певних областях через пандемію. Зокрема, у штаті, де стався інцидент підтверджені випадки коронавірусу за останній місяць зросли в 9 разів.

Що відомо про коронавірус в Індії?


За останні 24 години в Індії зафіксували понад 55 тисяч нових інфекцій на національному рівні. Кількість загиблих збільшилася на 779. Загалом у країні померли від недуги майже 36 тисяч людей.