В обидвох країнах – по одному випадку заражених людей. У Камбоджі 60-річний пацієнт з коронавірусом перебуває у клініці, розташованій у прибережній провінції країни Преах Сіанук. Він прилетів із Уханя. Про це пише VOA Cambodia.

Актуально: Так швидко не поширювався жоден вірус: через тиждень в Ухані буде 200 тисяч хворих – епідеміолог

До того, як звернутися до лікарів, він контактував щонайменше з 3 членами сім’ї. Усі зараз під наглядом. Ба більше – усі вони перебували в Ухані разом із чоловіком.

На Шрі-Ланці перший випадок захворювання діагностували у 43-річної громадянки Китаю, передає News 1st. Вона прибула на острів із китайської провінції Хубей. Слід зазначити, що адміністративним центром провінції є місто Ухань, де відбулися перші зараження.

Жінку госпіталізували в інфекційну лікарню 25 січня. Через дві доби її аналізи показали позитивну реакцію на коронавірус.

Що відомо про смертельний коронавірус: низка фактів

  • Станом на 27 січня від нового коронавірусу у Китаї померла 81 людина, занедужали в усьому світі – майже 3000 осіб.
  • В Україні наразі не зафіксований жодний випадок захворювання, однак у Львові перевіряють на цей діагноз одного пацієнта.
  • Помирають від коронавірусу в середньому 9% інфікованих.
  • В Китаї влада вживає усіх можливих заходів, аби запобігти епідемії. Там вже ввели карантин у деяких містах, зокрема, суворі обмеження у праві пересування застосовані в Ухані, звідки почалося зараження.
  • Туристичні компанії та онлайн-агентства тимчасово припиняють організацію групових турів. Окрім того, у Пекіні з 26 січня тимчасово припинять рух автобусів. В аеропортах низки країн додатково перевірятимуть гостей з китайських напрямів.
  • Коронавірус зафіксований вже в Таїланді, Японії, Гонконзі, Південній Кореї, Саудівській Аравії, Сінгапурі, В'єтнамі, Франції, Малайзії, Австралії, Непалі, США, Канаді, Камбоджі, Шрі-Ланці.

Смертельний коронавірус: що відомо про хворобу – відео